Vishay RWR81S3320FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 332ohm, 18.2209V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay RWR81S3320FRB12.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 8 ans
New Yorker Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+33.44%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
2,398
Authorized Distributors
5
Resistance
332 Ω
332 Ω
332 Ω
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Ceramic
Axial
Axial
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
1 W
Composition
Wirewound
Wirewound
Temperature Coefficient
20 ppm/°C
20 ppm/°C
20 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 332ohm, 31.5595V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Res Wirewound 332 Ohm 1% 3W ±20ppm/C 0.01% Silicone AXL Bulk
Military MIL-PRF-39007RWR80S Axial Axial Through Hole Resistor ±1% ±20ppm/C 332Ohms 2W
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 340ohm, 18.4391V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 330ohm, 18.1659V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay RWR81S3320FRB12 fournies par ses distributeurs.
EGS-1-80 332 1% RWR81S3320FR B12
332¦¸ ¡À1% 1W ¡À20ppm/¡æ 6.35mm
Resistance:332ohm; Product Range:RWR Series; Power Rating:1W; Resistance Tolerance:± 1%; Resistor Case / Package:Axial Leaded; Voltage Rating:-; Resistor Technology:Wirewound; Temperature Coefficient:± 20ppm/°C; Qualification:- RoHS Compliant: No