Vishay RWM06221000JR15E1
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 100ohm, 350V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay RWM06221000JR15E1.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 8 ans
Future Electronics
Introduction Date2008-08-03
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 5 months ago)
Pièces détachées
Res Wirewound 100 Ohm 5% 7W ±75ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole
TE ConnectivityER74100RJT
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 100ohm, 100V, 5% +/-Tol, 0, 60ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 100ohm, 120V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1623771-2
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 100ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 100ohm, 350V, 5% +/-Tol, 100,180ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityFCB4100RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 100ohm, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay RWM06221000JR15E1 fournies par ses distributeurs.
RWM Series Ø6 x 22 mm 100 Ohm ±5% 7 W ±75 ppm/°C Axial Wirewound Resistor
Res Wirewound 100 Ohm 5% 7W ±75ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole T/R
RWM 6x22 100R 5% 7W TK75