Vishay RW81UR100FB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.1ohm, 0.3162V, 1% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay RW81UR100FB12.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 8 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+347%
Pièces de rechange
Ce composant
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
5,714
Authorized Distributors
6
Resistance
100 mΩ
100 mΩ
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Ceramic
Ceramic
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
Composition
Wirewound
Wirewound
Temperature Coefficient
90 ppm/°C
90 ppm/°C
Introduction Date2007-04-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.1ohm, 0.3162V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.1ohm, 0.5477V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 0.11ohm, 0.469V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay RW81UR100FB12 fournies par ses distributeurs.
G-1-125 .1 1% Rw81Ur100F B12 Rohs Compliant: No |Vishay RW81UR100FB12
100m¦¸ ¡À1% 1W ¡À90ppm/¡æ 7.14mm