Vishay RW79UR750FB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.75ohm, 1.5V, 1% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
DistributorSKUMinPkg
New Yorker ElectronicsRW79UR750FB120300
11h
AvnetRW79UR750FB120100
3d
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay RW79UR750FB12.
New Yorker Electronics
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
0
Authorized Distributors
2
Resistance
750 mΩ
750 mΩ
750 mΩ
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Ceramic
Axial
Axial
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
3 W
3 W
3 W
Composition
Wirewound
Wirewound
Temperature Coefficient
90 ppm/°C
90 ppm/°C
90 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.75ohm, 0.866V, 1% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.681ohm, 0.8252V, 1% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.68ohm, 1.8439V, 1% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.825ohm, 0.9083V, 1% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay RW79UR750FB12 fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Wire Wound
RS-2B-300 .75 1% RW79UR750F B12