Vishay RW70U9R53FB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 9.53ohm, 3.0871V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay RW70U9R53FB12.
New Yorker Electronics
Pièces de rechange
Ce composant
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
1,300
Authorized Distributors
4
Resistance
9.53 Ω
9.53 Ω
Mount
Through Hole
Case/Package
Ceramic
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
Composition
Wirewound
Wirewound
Temperature Coefficient
50 ppm/°C
50 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-07-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Wire Wound, 0.75W, 9ohm, 2.5981V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 0.4W, 9.76ohm, 1.9759V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 10ohm, 3.1623V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay RW70U9R53FB12 fournies par ses distributeurs.
RS-1A-300 9.53 1% RW70U9R53F B12
9.53¦¸ ¡À1% 1W ¡À50ppm/¡æ 10.31mm
9.53 OHM 1% 1W