Vishay RCWL2010R750JNEA
Res Thick Film 2010 0.75 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay RCWL2010R750JNEA.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 2 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2009-09-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Yageo GroupRL2010JK-070R82L
Res Thick Film 2010 0.82 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Epoxy Pad SMD Automotive T/R
KOA SpeerSR732HTTER68J
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 0.68ohm, 0.7142V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2010
PanasonicERJ-12ZQJR82U
Res Thick Film 2010 0.82 Ohm 5% 0.75W -100ppm/°C to 600ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-12ZQJR68U
Res Thick Film 2010 0.68 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRL2010FK-070R82L
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 0.82ohm, 0.7842V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Res Thick Film 2010 0.75 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Plastic T/R
Descriptions
Descriptions de Vishay RCWL2010R750JNEA fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 0.75ohm, 0.6124V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2010
RES 0.75 OHM 5% 1/2W 2010
750m¦¸ ¡À5% 500mW ¡À200ppm/¡æ 2010 5mm*2.5mm*700¦Ìm
RCWL-2010 .75 5% 200 EA e3