Panasonic ERJ-12ZQJR68U
Res Thick Film 2010 0.68 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-12ZQJR68U.
Panasonic
Datasheet4 pagesIl y a 9 ans
Master Electronics
Burklin Elektronik
_legacy Avnet
DigiKey
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.18%
Introduction Date2012-08-03
Pièces détachées
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 0.68ohm, 0.5831V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Res Thick Film 2010 0.68 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJC1BFR68U
Res Anti-Sulfured Thick Film 1020 0.68 Ohm 1% 2W ±150ppm/°C Molded Emboss T/R
Yageo GroupRL2010FK-070R62L
620 mOhms 1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5125 Metric) Current Sense Thick F
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-12ZQJR68U fournies par ses distributeurs.
Res Thick Film 2010 0.68 Ohm 5% 0.75W -100ppm/°C to 600ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 0.68ohm, 0.5831V, 5% +/-Tol, 0,200ppm/Cel, Surface Mount, 2010
2010 (5025Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.197Lx0.098W 5.00mmx2.50mm 0.5W 1/2W 680mOhm ±200ppm/C
Thick Film Chip R,2010,1/2W Low ohmic5% 0.68ohm, 7