Vishay MSP1B47R00JR10E3
Res Wirewound 47 Ohm 5% 1W ±25ppm/C Molded J-Lead SMD
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay MSP1B47R00JR10E3.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 5 ans
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
TE Connectivity6-1676966-5
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 47ohm, 300V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 4122
TE ConnectivitySMW547RJT
SMW5 Series 47 Ohm ±5% 5 W ±200 ppm/°C Surface Mount Power Resistor
Res Thick Film 0201 47 Ohm 5% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-XGNJ470Y
Res Thick Film 01005 47 Ohm 5% 1/32W ±300ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
TE ConnectivitySMW551RJT
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 51ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 5329
Res Thick Film 47 Ohm 5% 50W ±150ppm/C Molded TO-220 Gull Wing SMD Tube
Descriptions
Descriptions de Vishay MSP1B47R00JR10E3 fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 47ohm, 50V, 5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 2715
Msp 1 B 47U 5% R500 E3 /Tr500 |Vishay MSP1B47R00JR10E3