Vishay MRS25000C3002FC100
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 30kOhm 0.6W
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay MRS25000C3002FC100.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 9 ans
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Stock
1,017
Authorized Distributors
4
Resistance
30 kΩ
30 kΩ
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
600 mW
600 mW
Temperature Coefficient
50 ppm/°C
50 ppm/°C
Introduction Date2008-07-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 30000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
30 kOhms 1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Automotive AEC-Q200 Metal Film
Yageo GroupMF0207FTE52-30K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 30000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 30000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityLR1F27K
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 27000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityLR1F33K
LR Neohm FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 33kOhm 0.6W
Descriptions
Descriptions de Vishay MRS25000C3002FC100 fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 30000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Res Thin Film 30K Ohm 1% 0.6W ±50ppm/C Conformal Coated AXL Ammo
30K¦¸ ¡À1% 600mW ¡À50ppm/¡æ 6.5mm*2.5mm