Vishay MMA02040C2218FB000
Fixed Resistor, Thin Film, 0.4W, 2.21ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 1406
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay MMA02040C2218FB000.
IHS
Datasheet14 pagesIl y a 3 ans
TME
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
2
Resistance
2.21 Ω
2.21 Ω
Case/Package
1406
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
400 mW
400 mW
Composition
Thin Film
Thin Film
Temperature Coefficient
50 ppm/°C
50 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginGermany
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2009-09-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay MMA02040C2218FB000 fournies par ses distributeurs.
MMA 0204-50 1% B0 2R21