Vishay MCU08050D8201BP100
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 8200ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay MCU08050D8201BP100.
Pièces de rechange
Ce composant
Stock
2,300
Authorized Distributors
2
Resistance
8.2 kΩ
8.2 kΩ
Tolerance
0.1 %
0.1 %
Power Rating
125 mW
125 mW
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
Introduction Date2016-09-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Pièces détachées
PanasonicERA6AEB822V
Res Thin Film 0805 8.2K Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R