Vishay MCT0603MD3320BP100
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 332ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay MCT0603MD3320BP100.
Farnell
Datasheet10 pagesIl y a 4 ans
Upverter
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
EE Concierge
SymboleEmpreinte
SnapEDA
Télécharger
Ultra Librarian
Télécharger
Stock
1
Authorized Distributors
4
Resistance
332 Ω
332 Ω
332 Ω
Tolerance
0.1 %
0.1 %
0.1 %
Power Rating
100 mW
100 mW
100 mW
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
25 ppm/°C
Pièces détachées
PanasonicERA-3AEB3320V
Res Thin Film 0603 332 Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0603BRD07332RL
100mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 332Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thin Film 0603 332 Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C SMD Paper T/R
PanasonicERA-3AEB301V
Res Thin Film 0603 300 Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Descriptions
Descriptions de Vishay MCT0603MD3320BP100 fournies par ses distributeurs.
PRECISION THIN FILM SMNT RESISTOR 0603 CASE 332OHM +/-0.1% 0.1W +/-25PPM/DEGC
RES SMD 332 OHM 0.1% 1/8W 0603
RESISTOR, 0603, 25PPM, 332R; Resistance:332ohm; Resistance Tolerance:± 0.1%; Power Rating:125mW; Voltage Rating:75V; Temperature Coefficient:± 25ppm/K; Resistor Element Material:Thin Film; Resistor Case Style:0603; Resistor Mounting:SMD; SVHC:No SVHC (19-Dec-2011); External Depth:0.85mm; External Length / Height:0.45mm; External Width:1.55mm; No. of Pins:2; Operating Temperature Range:-55°C to +155°C; Package / Case:0603; Series:MCT AT