Vishay MBB02070D7509DC100
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 75ohm, 350V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
DistributorSKUMinPkg
NewarkMBB02070D7509DC10001K
AvnetMBB02070D7509DC10001K
4d
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay MBB02070D7509DC100.
IHS
Datasheet15 pagesIl y a 7 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginCzechia, India
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2013-01-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Yageo GroupMFP-25BRD52-75R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 75ohm, 250V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityLR0204F75R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 75ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 0204
TE ConnectivityCFR16J75R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 75ohm, 200V, 5% +/-Tol, -1200, 0ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 75ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 75ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 75ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay MBB02070D7509DC100 fournies par ses distributeurs.
Res Metal Film 75Ohm 0.5% 2/5W ±25ppm/K Conformal Axial Box
Res Thin Film 75 Ohm 0.5% 0.4W ±25ppm/C Conformal Coated AXL Medical Ammo
RES 75 OHM 0.6W 0.5% AXIAL
MBB/SMA 0207-25 0.5% C1 75R