Vishay MBB02070C4301FRP00
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 4300ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay MBB02070C4301FRP00.
IHS
Stock
18,986
Authorized Distributors
4
Resistance
4.3 kΩ
4.3 kΩ
Case/Package
Axial
Conformal
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
400 mW
400 mW
Temperature Coefficient
50 ppm/°C
50 ppm/°C
Introduction Date2009-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay MBB02070C4301FRP00 fournies par ses distributeurs.
MBB Series 4.3 kO 0.6 W ±1% ±50 ppm/K Professional Metal Film Leaded Resistor
Axial FIXED RESISTOR MBB/SMA 0207 - Professional 0.098Diax0.256L 2.50mmx6.50mm 0.6W 4.3kOhm ±50ppm/C
Metal Film Resistors, 4.3 K Ohms, 1% |Vishay MBB02070C4301FRP00
4.3K¦¸ ¡À1% 600mW ¡À50ppm/¡æ 6.5mm