Vishay MBB02070C3323FCT00
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 332000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay MBB02070C3323FCT00.
IHS
Datasheet15 pagesIl y a 7 ans
Future Electronics
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-50.01%
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
88,243
Authorized Distributors
6
Resistance
332 kΩ
332 kΩ
332 kΩ
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Conformal
Conformal
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
400 mW
400 mW
400 mW
Composition
Metal Film
Metal Film
Temperature Coefficient
50 ppm/°C
50 ppm/°C
50 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 332000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 330000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 301000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityLR1F300K
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 300000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityLR1F330K
LR Neohm FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 330kOhm 0.6W
Yageo GroupMF0207FTE52-301K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 301000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay MBB02070C3323FCT00 fournies par ses distributeurs.
Res, 332K, 0.6W, Axial, Metal Film Rohs Compliant: Yes |Vishay MBB02070C3323FCT00
Resistor: metal film; THT; axial; 332kOhm; +-1%; 0.6W; -55+155 deg.C
Res Thin Film 332K Ohm 1% 0.6W ±50ppm/C Conformal Coated AXL Automotive Ammo
Axial FIXED RESISTOR MBB/SMA 0207 - Professional 0.098Diax0.256L 2.50mmx6.50mm 0.6W 332kOhm ±50ppm/C