Vishay MBB02070C1100FCT00
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 110ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay MBB02070C1100FCT00.
IHS
Datasheet15 pagesIl y a 7 ans
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-10.72%
Stock
89,025
Authorized Distributors
6
Resistance
110 Ω
110 Ω
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Conformal
Conformal
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
400 mW
400 mW
Temperature Coefficient
50 ppm/°C
50 ppm/°C
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
TE ConnectivityLR1F110R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 110ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Thin Film, 0.4W, 110ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMF0207FTE52-110R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 110ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 100Ohm 0.6W
Res, 100R, 0.6W, Axial, Metal Film Rohs Compliant: Yes |Vishay MRS25000C1000FC100
Yageo GroupMF0207FTE52-120R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 120ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay MBB02070C1100FCT00 fournies par ses distributeurs.
MBB/SMA 0207 - Professional FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 110Ohm 0.6W
Res, 110R, 0.6W, Axial, Metal Film Rohs Compliant: Yes |Vishay MBB02070C1100FCT00
Res Thin Film 110 Ohm 1% 0.6W ±50ppm/C Conformal Coated AXL Automotive Medical Ammo
MBB Series 0207 110 Ohm ±1 % 0.6 W ±50 ppm/K Metal Film Leaded Resistor