Vishay MAL215956121E3
Cap Aluminum Lytic 120uF 400V 20% (25 X 30mm) Snap-In 10mm 0.8 Ohm 760mA 5000h 105C Bulk
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay MAL215956121E3.
Tendance sur 3 mois:
-8.42%
Stock
9,125
Capacitance
120 µF
120 µF
120 µF
Voltage Rating (DC)
400 V
400 V
400 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
ESR (Equivalent Series Resistance)
1.6 Ω
Life (Hours)
5000 hours
2000 hours
Ripple Current
760 mA
750 mA
750 mA
Height - Seated (Max)
32.004 mm
Pièces détachées
United Chemi-ConEKMH401VNN121MQ30T
Cap Aluminum Lytic 120uF 400V 20% (25.4 X 30mm) Snap-In 10mm 2.072 Ohm 720mA 2000h 105°C
Cornell Dubilier381LQ121M450H032
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 381LQ 450V 120muF ±20% 0.866Dia 22.00mm
Cornell Dubilier381LQ121M400H022
Cap Aluminum Lytic 120uF 400V 20% (22 X 30mm) Snap-In 10mm 1.52 Ohm 750mA 2000h 105C
United Chemi-ConESMH451VSN121MQ30S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 450V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.00012uF
PanasonicECOS2GB121BA
Cap Aluminum Lytic 120uF 400V 20%( 22 X 35mm) Snap-In 10mm 1.382 Ohm 750mA 3000h 105C Bulk
Cornell Dubilier381LX121M400J022
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 120uF 400V 20%
Descriptions
Descriptions de Vishay MAL215956121E3 fournies par ses distributeurs.
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 159PUL-SI 400V 120muF 卤20% 0.984Dia 25.00mm
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 400V, 20% +Tol, 20% -Tol, 120uF, Through Hole Mount
Cap, 120Μf, 400V, Alu Elec, Snap-In; Capacitance:120Μf; Voltage Rating:400V; Product Range:159 Pul-Si Series; Lifetime @ Temperature:5000 Hours @ 105°C; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Terminals:Quick Connect, Snap-In; Rohs Compliant: Yes |Vishay MAL215956121E3