Vishay M55342K03B110DRWB
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.2W, 110ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1005
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay M55342K03B110DRWB.
New Yorker Electronics
Pièces de rechange
Ce composant
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
0
Authorized Distributors
4
Resistance
110 Ω
110 Ω
Case/Package
1005
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
200 mW
200 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Introduction Date2006-09-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
Res Thick Film 1005 100 Ohm 5% 0.2W(1/5W) ±300ppm/C 1% Sulfur Resistant Epoxy Pad SMD T/R
KOA SpeerSG733ATTE101K
Res Thick Film 2512 100 Ohm 10% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Descriptions
Descriptions de Vishay M55342K03B110DRWB fournies par ses distributeurs.