Vishay M43P254KB40
Trimmer, Cermet, 250000ohm, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, 15 Turn(s), 7519
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay M43P254KB40.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 12 ans
RS (Formerly Allied Electronics)
Mouser
Introduction Date2014-03-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
Trimmer Resistors - Through Hole 3/8 SQ H/ADJ 250K
Res Cermet Trimmer 250K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 21(Elec)/23(Mech)Turns 2.2mm (9.7 X 5 X 11.1mm) Pin Thru-Hole Tube
Cermet trimmer potentiometer, 25 turns, 250 kΩ, 0.5 W, THT, on top, 3296W-1-254LF
In a Tube of 50, 250kO Through Hole Trimmer Potentiometer 0.5W Top Adjust Bourns 3386 Series
Cermet Not Linear TRIMMER Trimmer Potentiometer ±10% 280deg 50mW 85C
Descriptions
Descriptions de Vishay M43P254KB40 fournies par ses distributeurs.
TRIMMER, CERMET, REST 250 KILOHMS, PCB, 15 TURNS, PWR-RTG 0.5 W, LINEAR