Vishay ISC1812ES330K
Inductor RF Chip Shielded/Molded Wirewound 33uH 10% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 202mA 1.72Ohm DCR 1812 T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay ISC1812ES330K.
Newark
Datasheet3 pagesIl y a 6 ans
Datasheet3 pagesIl y a 13 ans
Datasheet3 pagesIl y a 13 ans
Datasheet3 pagesIl y a 14 ans
Datasheet3 pagesIl y a 15 ans
Datasheet3 pagesIl y a 16 ans
Datasheet3 pagesIl y a 11 ans
Datasheet2 pagesIl y a 19 ans
element14 APAC
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
element14
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces de rechange
Ce composant
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
271
Authorized Distributors
4
Inductance
33 µH
33 µH
Tolerance
10 %
10 %
Current Rating
202 mA
202 mA
Shielding
Shielded
Shielded
DC Resistance (DCR)
1.72 Ω
1.72 Ω
Q Factor
50
Test Frequency
2.52 MHz
2.52 MHz
Introduction Date2005-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay ISC1812ES330K fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 33uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
FIXED IND 33UH 202MA 1.72OHM SMD
POWER INDUCTOR 33UH 202MA 10% 12MHZ; Ind; POWER INDUCTOR 33UH 202MA 10% 12MHZ; Inductance:33µH; Inductance Tolerance:± 10%; DC Resistance Max:1.72ohm; DC Current Rating:202mA; Q Factor:50; Self Resonant Frequency:12MHz; Q Test Frequency:2.52MHz; Core Material:Iron