Vishay G22041431007JD1000
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 0.1ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100, 180ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay G22041431007JD1000.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 9 ans
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
861
Authorized Distributors
2
Resistance
100 mΩ
100 mΩ
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Conformal
Conformal
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
4 W
4 W
Composition
Wirewound
Wirewound
Temperature Coefficient
100180 ppm/°C
100180 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-02-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
AC FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% -10/ -80ppm/C 100mOhm 4W
TE ConnectivityER74R10KT
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.1ohm, 100V, 10% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityLR1LJR10
RESISTORS METAL FILM RES 0.1 OHMS PWR-RTG 0.5 W TOL 5%AXIAL LR NEOHM SERIES
Stackpole ElectronicsRSMF1JTR100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 0.1ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 0.1ohm, 350V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 0.1ohm, 350V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay G22041431007JD1000 fournies par ses distributeurs.
G202 R10 5% R1 R53