Vishay CW02B750R0JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 750ohm, 47.434V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CW02B750R0JE12.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 8 ans
New Yorker Electronics
Arrow.cn
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Pièces de rechange
Ce composant
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
118
Authorized Distributors
4
Resistance
750 Ω
750 Ω
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Ceramic
Ceramic
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
3 W
3 W
Composition
Wirewound
Wirewound
Temperature Coefficient
30 ppm/°C
30 ppm/°C
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 750ohm, 61.237V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 750ohm, 27.386V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 750ohm, 61.2372V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity2-1623729-4
680 Ohms ±5% 17W Through Hole Resistor Axial, Radial Formed Flame Proof
TE ConnectivitySBCHE11680RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 11W, 680ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay CW02B750R0JE12 fournies par ses distributeurs.
Res Wirewound 750 Ohm 5% 3W ±30ppm/C Silicone AXL Bulk
CW-2B 750 5% E12 e3