Vishay CW02B470R0JE7313
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 470ohm, 43.359V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
DistributorSKUMinPkg
NewarkCW02B470R0JE73130500Tape & Reel
AvnetCW02B470R0JE73130500
3d
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CW02B470R0JE7313.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 8 ans
Pièces de rechange
Ce composant
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
0
Authorized Distributors
2
Resistance
470 Ω
470 Ω
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Ceramic
Ceramic
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
4 W
4 W
Composition
Wirewound
Wirewound
Temperature Coefficient
30 ppm/°C
30 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2006-09-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 470ohm, 48.477V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySBCHE4470RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 470ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySBCHE11470RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 11W, 470ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1623733-9
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 470ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay CW02B470R0JE7313 fournies par ses distributeurs.
Res Wirewound 470 Ohm 5% 4W ±30ppm/°C Ceramic Hi Temp Sil AXL Thru-Hole
CW-2B-13 470 5% E73 e3