Vishay CW0103R000JE12
CW FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±50ppm/C 3Ohm 13W
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CW0103R000JE12.
Newark
Datasheet3 pagesIl y a 8 ans
Datasheet3 pagesIl y a 17 ans
Datasheet3 pagesIl y a 9 ans
Datasheet3 pagesIl y a 11 ans
Datasheet3 pagesIl y a 13 ans
Datasheet3 pagesIl y a 13 ans
Datasheet3 pagesIl y a 14 ans
Datasheet3 pagesIl y a 14 ans
Datasheet3 pagesIl y a 15 ans
Datasheet3 pagesIl y a 15 ans
Datasheet3 pagesIl y a 16 ans
Datasheet3 pagesIl y a 17 ans
Datasheet3 pagesIl y a 19 ans
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Pièces de rechange
Ce composant
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
2,777
Authorized Distributors
4
Resistance
3 Ω
3 Ω
Mount
Through Hole
Case/Package
Axial
Axial
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
10 W
10 W
Composition
Wirewound
Ceramic, Wirewound
Temperature Coefficient
50 ppm/°C
50 ppm/°C
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
Ohmite20J3R0E
20 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±50ppm/C 3Ohm 10W
Ohmite40J3R0E
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 3ohm, 1000V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite40J3R0
Res Wirewound 3 Ohm 5% 10W ±50ppm/°C Conformal Silicone Ceramic AXL
ALSR FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±50ppm/C 3Ohm 3W
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 3ohm, 3.873V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.5W, 3ohm, 2.739V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay CW0103R000JE12 fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 3ohm, 5.477V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
RESISTOR, WIREWOUND, RES 3 OHMS, PWR-RTG 10 W, TOL 5%, AXIAL
RESISTOR, WIREWOUND, 3 OHM, 10W, 5%
Resistor, Wirewound; 3 Ohms; 10 W @ de
RS APAC
3¦¸ ¡À5% 13W ¡À50ppm/¡æ 45.24mm