Vishay CW00710K00JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 10000ohm, 264.575V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CW00710K00JE12.
New Yorker Electronics
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-4.78%
Introduction Date2006-09-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 10000ohm, 223.607V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.5W, 10000ohm, 158.114V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 10000ohm, 173.2051V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySBCHE610KJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 10000ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount, 3228
TE Connectivity1623782-1
SQ Series 10 KOhm ±5 % 5 W ±300 ppm/°C Through Hole Metal Film Resistor
Descriptions
Descriptions de Vishay CW00710K00JE12 fournies par ses distributeurs.
Res Wirewound 10K Ohm 5% 7W ±30ppm/C Ceramic Hi Temp Sil AXL Thru-Hole Bulk
CW-7 10K 5% E12 e3