Vishay ALSR0310K00JE48
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 10000ohm, 173.2051V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay ALSR0310K00JE48.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 3 ans
RS (Formerly Allied Electronics)
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.5W, 10000ohm, 158.114V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 10000ohm, 173.205V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySBCHE610KJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 10000ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount, 3228
TE ConnectivitySBCHE1110KJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 11W, 10000ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySBCHE1510KJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 17W, 10000ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay ALSR0310K00JE48 fournies par ses distributeurs.
Res Wirewound 10K Ohm 5% 3W ±30ppm/°C Ceramic Hi Temp Sil AXL Thru-Hole T/R
ALSR03 10K 5% E48 e3
10K OHM 5% 3W