Vishay CW005910R0JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 910ohm, 67.454V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CW005910R0JE12.
New Yorker Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 820ohm, 64.031V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 900ohm, 67.082V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySBCHE41K0J
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 1000ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySQMR51K0J
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 5W, 1000ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity1623728-7
Fixed Resistor, Wire Wound, 11W, 1000ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount, 3935
Descriptions
Descriptions de Vishay CW005910R0JE12 fournies par ses distributeurs.
CW005 SERIES AXIAL WIREWOUND RESISTOR 910OHMS +/-5% 6.5W +/-30PPM/DEGC
Power Wirewound Resistors 910 Ohm 5% 5W
CW-5 910 5% E12 e3