Vishay CW005900R0JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 900ohm, 67.082V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CW005900R0JE12.
New Yorker Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Introduction Date2006-09-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 900ohm, 51.9615V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 910ohm, 67.454V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 820ohm, 64.031V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay CW005900R0JE12 fournies par ses distributeurs.
CW005 SERIES AXIAL WIREWOUND RESISTOR 900OHMS +/-5% 6.5W +/-30PPM/DEGC
RESISTOR, WIREWOUND;900 OHMS;5 W;+/-5%;A
RS APAC
CW-5 900 5% E12 e3