Vishay CRCW25127K50FKTG
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 7500ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CRCW25127K50FKTG.
IHS
Datasheet10 pagesIl y a 3 ans
Datasheet8 pagesIl y a 15 ans
Stock
4,424
Authorized Distributors
3
Resistance
7.5 kΩ
7.5 kΩ
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
PanasonicERJ-1TNF75R0U
Res Thick Film 2512 75 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
Yageo GroupRC2512FK-0775RL
Res Thick Film 2512 75 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 2512 75 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive
PanasonicERJ-U1TF75R0U
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 75ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
PanasonicERJ1TNF82R0U
Res Thick Film 2512 82 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
CRCW Series 2512 68.1 Ohm ±1 % 1 W ±100 ppm/K Thick Film Chip Resistor
Descriptions
Descriptions de Vishay CRCW25127K50FKTG fournies par ses distributeurs.
RES SMD 7.5K OHM 1% 1W 2512
Crcw2512 7.5K 1% 100 R67 Rohs Compliant: No |Vishay CRCW25127K50FKTG
CRCW2512 7.5K 1% 100 R67