Vishay CRCW2512680KJNEG
Res Thick Film 2512 680K Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CRCW2512680KJNEG.
IHS
Datasheet10 pagesIl y a 3 ans
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-17.72%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
EE Concierge
Stock
4,000
Authorized Distributors
6
Resistance
680 kΩ
680 kΩ
680 kΩ
Case/Package
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
1 W
1 W
1 W
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
TE Connectivity / AMP5-1622820-6
Res Thick Film 2512 680K Ohm 5% 1W ±200ppm/C Molded SMD T/R
Yageo GroupRC2512JK-07680KL
1W Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±5% 680kΩ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ-S1TJ684U
Res Thick Film 2512 680K Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-1TYJ684U
PanasonicERJ-1TYJ624U
Res Thick Film 2512 620K Ohm 5% 1W 200ppm/C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Descriptions
Descriptions de Vishay CRCW2512680KJNEG fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 680000ohm, 500V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2512
CRCW Series 2512 1 W 680 Ohm ±5 % ±200 ppm/K SMT Thick Film Chip Resistor
2512 (6432Metric) FIXED RESISTOR CRCW 0.248Lx0.124W 6.30mmx3.15mm 1W 680kOhm ±200ppm/C
THICK FILM CHIP RESISTOR; Resistance:68kohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:500mW; Voltage Rating:500V; Temperature Coefficient:± 200ppm/°C; Resistor Element Material:Thick Film; Resistor Case Style:2512; No. of Pins:2 ;RoHS Compliant: Yes