Vishay CRCW251213K0JNTG
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 13000ohm, 500V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CRCW251213K0JNTG.
IHS
Datasheet10 pagesIl y a 3 ans
Datasheet8 pagesIl y a 15 ans
Pièces de rechange
Ce composant
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
2,000
Authorized Distributors
2
Resistance
13 kΩ
13 kΩ
Case/Package
2512
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
1 W
1 W
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Introduction Date2005-09-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
PanasonicERJ-1TYJ133U
Thick Film Chip Resistor, 2512, 1W 5% 13Kohm, 7 inch reel
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 13000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Res Thick Film 2512 13K Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed T/R
PanasonicERJ-1TYJ123U
Res Thick Film 2512 12K Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 12000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Yageo GroupRC2512JK-0713KL
Res Thick Film 2512 13K Ohm 5% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R
Descriptions
Descriptions de Vishay CRCW251213K0JNTG fournies par ses distributeurs.
RES SMD 13K OHM 5% 1W 2512
Crcw2512 13K 5% 200 R67 Rohs Compliant: No |Vishay CRCW251213K0JNTG
CRCW2512 13K 5% 200 R67