Vishay CRCW121011R0FKEA
SMD Chip Resistor, 11 Ohm, 1%, 500 mW, 1210 3225 Metric, Thick Film
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CRCW121011R0FKEA.
Newark
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-2.86%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
EE Concierge
Stock
35,563
Authorized Distributors
6
Resistance
11 Ω
11 Ω
11 Ω
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
500 mW
500 mW
500 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Pièces détachées
PanasonicERJ-14NF11R0U
Res Thick Film 1210 11 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-P14F11R0U
Res Thick Film 1210 11 Ohm 1% 0.5W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-U14F11R0U
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 11ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1210
Yageo GroupRC1210FR-0712RL
500mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 12Ω 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 1210 10 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC1210FR-0710RL
500mW Thick Film Resistors 200V ±1% ±200ppm/℃ 10Ω 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descriptions
Descriptions de Vishay CRCW121011R0FKEA fournies par ses distributeurs.
Res Thick Film 1210 11 Ohm 1% 1/2W ±100ppm/°C Molded SMD Paper T/R
RESISTOR, THICK FILM, 11 OHM, 500mW, 1%, FULL REEL
1210 (3225Metric) FIXED RESISTOR CRCW 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm 0.5W 1/2W 11Ohm ±100ppm/C