Vishay CRCW12067M87FKEA
Surface Mount Thick Film Resistor, AEC-Q200 CRCW Series, 7.87 Mohm, 250 mW, - 1%, 200 V
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CRCW12067M87FKEA.
IHS
Datasheet10 pagesIl y a 3 ans
element14 APAC
Newark
Garrett
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
EE Concierge
Stock
63,781
Authorized Distributors
3
Resistance
7.87 MΩ
7.87 MΩ
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
250 mW
250 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Pièces détachées
Yageo GroupRC1206FR-078M2L
250mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 8.2MΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Surface Mount Thick Film Resistor, AEC-Q200 CRCW Series, 8.06 Mohm, 250 mW, - 1%, 200 V
Yageo GroupRC1206FR-078M06L
250mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 8.06MΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 8200000ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1206
Surface Mount Thick Film Resistor, AEC-Q200 CRCW Series, 8.25 Mohm, 250 mW, - 1%, 200 V
Res Thick Film 1206 7.87M Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±400ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Descriptions
Descriptions de Vishay CRCW12067M87FKEA fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 7870000ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1206
RES SMD 7.87M OHM 1% 1/4W 1206
RES, 7M87, 1%, 0.25W, 1206, THICK FILM; Resistor Case Style: 1206 [3216 Metric]; Resistance: 7.87Mohm; Product Range: CRCW e3 Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 250mW; Resistance