Vishay CRCW12064R53FKEC
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 4.53ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1206
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CRCW12064R53FKEC.
SOURCEECADMCADFICHIERS
EE Concierge
Stock
20,000
Authorized Distributors
2
Resistance
4.53 Ω
4.53 Ω
Case/Package
1206
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
250 mW
250 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Introduction Date2006-11-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay CRCW12064R53FKEC fournies par ses distributeurs.
RES SMD 4.53 OHM 1% 1/4W 1206