Vishay CRCW12064M64FKEA
Res Thick Film 1206 4.64M Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CRCW12064M64FKEA.
IHS
Datasheet10 pagesIl y a 3 ans
element14 APAC
Newark
Future Electronics
Garrett
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-84.29%
Stock
16,440
Authorized Distributors
6
Resistance
4.64 MΩ
4.64 MΩ
4.64 MΩ
Case/Package
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
250 mW
250 mW
250 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginIsrael, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
Yageo GroupRC1206FR-074M64L
250mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 4.64MΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC1206FR-074M7L
250mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 4.7MΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC1206FR-074M75L
RC FIXED RESISTOR 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 4.75MOhm 0.25W 1/4W
Res Thick Film 1206 4.75M Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 1206 4.87M Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 1206 5.1M Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Descriptions
Descriptions de Vishay CRCW12064M64FKEA fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 4640000ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1206
CRCW FIXED RESISTOR 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 4.64MOhm 0.25W 1/4W
CRCW Series 1206 0.25 W 4.64 MOhm ±1 % ±100 ppm/K SMT Thick Film Chip Resistor
RES, 4M64, 1%, 0.25W, 1206, THICK FILM; Resistor Case Style: 1206 [3216 Metric]; Resistance: 4.64Mohm; Product Range: CRCW e3 Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 250mW; Resistance