Vishay CRCW12064M30FKTA
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 4300000ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1206
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CRCW12064M30FKTA.
IHS
Datasheet10 pagesIl y a 3 ans
Datasheet8 pagesIl y a 15 ans
Stock
5,000
Authorized Distributors
2
Resistance
4.3 MΩ
4.3 MΩ
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
250 mW
250 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-09-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay CRCW12064M30FKTA fournies par ses distributeurs.
RES SMD 4.3M OHM 1% 1/4W 1206
Crcw1206 4.3M 1% 100 Rt1 Rohs Compliant: No |Vishay CRCW12064M30FKTA
CRCW1206 4.3M 1% 100 RT1