Vishay CRCW120630K1FKEAC
Res Thick Film 1206 30.1K Ohm 1% 1/4W 100ppm/C Molded SMD Paper T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CRCW120630K1FKEAC.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 8 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.49%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
SnapEDA
Resistance
30.1 kΩ
30.1 kΩ
30.1 kΩ
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
250 mW
250 mW
250 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-06-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Res Thick Film 0402 28K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
MulticompMCRE000176
Res General Purpose Thick Film 0201 33k Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded Paper T/R
MulticompMCRE000175
Res General Purpose Thick Film 0201 30k Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded Paper T/R
Descriptions
Descriptions de Vishay CRCW120630K1FKEAC fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 30100ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
D25/CRCW1206-C 100 30K1 1% ET1 e3
30.1K¦¸ ¡À1% 250mW ¡À100ppm/¡æ 1206 3.05mm*1.55mm*650¦Ìm