Vishay CRCW1206220KJNEB
SMD Chip Resistor, 220 kOhm, ± 5%, 250 mW, 1206 [3216 Metric], Thick Film, General Purpose
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CRCW1206220KJNEB.
Tendance sur 3 mois:
-100%
Stock
88,425
Resistance
220 kΩ
220 kΩ
220 kΩ
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
250 mW
250 mW
250 mW
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Introduction Date2005-02-16
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
PanasonicERJ-8GEYJ224V
Res Thick Film 1206 220K Ohm 5% 1/4W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 1206 220K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-8GEYJ204V
Res Thick Film 1206 200K Ohm 5% 1/4W ±200ppm/°C SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-8GEYJ244V
Resistor, thick film, SMD 1206 (3216), 240 kΩ, 0.25 W, ±5 %, ERJ8GEYJ244V
Res Thick Film 1206 200K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Descriptions
Descriptions de Vishay CRCW1206220KJNEB fournies par ses distributeurs.
CRCW FIXED RESISTOR 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 220kOhm 0.25W 1/4W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 220000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206
D25/CRCW1206 200 220K 5% ET5 e3
220K¦¸ ¡À5% 250mW ¡À200ppm/¡æ 1206 3.2mm*1.6mm*600¦Ìm