Vishay CRCW060362R0JNEA
Res Thick Film 0603 62 Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CRCW060362R0JNEA.
Newark
Future Electronics
element14
Garrett
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-2.62%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
EE Concierge
Resistance
62 Ω
62 Ω
62 Ω
Case/Package
0603
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
100 mW
100 mW
100 mW
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Pièces détachées
Res Thick Film 0603 62 Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ3GEYJ620V
Res Thick Film 0603 62 Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 0603 56 Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 0603 68 Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 56ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Descriptions
Descriptions de Vishay CRCW060362R0JNEA fournies par ses distributeurs.
100mW Thick Film Resistors 75V ±5% ±200ppm/℃ 62Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 62ohm, 75V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0603
CRCW Series 0603 125 mW 62 Ohm ±5 % ±200 ppm/K SMT Thick Film Chip Resistor
CRCW FIXED RESISTOR 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 62Ohm 0.1W 1/10W
SMD Resistor 0603 62Ω ±5% 1/10W ±200ppm/℃
RES, 62R, 0.125W, 75V, THICK FILM, 0603;
RESISTOR, THICK FILM, 62OHM, 100mW, 5%; Resistance:62ohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:100mW; Temperature Coefficient:± 200ppm/°C; Resistor Element Material:Thick Film; Resistor Case Style:0603