Vishay CRCW04023R90JNED
Res Thick Film 0402 3.9 Ohm 5% 1/16W ¦200ppm/¦C Molded SMD Paper T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CRCW04023R90JNED.
IHS
Datasheet10 pagesIl y a 3 ans
Future Electronics
X-ON
Newark
Garrett
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+8.75%
Resistance
3.9 Ω
3.9 Ω
3.9 Ω
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
63 mW
62.5 mW
62.5 mW
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginIsrael, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-03-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
Yageo GroupRC0402JR-073R9L
Res Thick Film 0402 3.9 Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
100mW Thick Film Resistors 75V ±5% ±200ppm/℃ 3.9Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0402JR-073R6L
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±5% ±200ppm/℃ 3.6Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0402 3.6 Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC0402FR-073R9L
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±1% ±200ppm/℃ 3.9Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
MCR FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±5% -250/ +500ppm/C 3.9Ohm 0.063W 1/16W
Descriptions
Descriptions de Vishay CRCW04023R90JNED fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.063W, 3.9ohm, 50V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0402
3.9¦¸ ¡À5% 62.5mW ¡À200ppm/¡æ 0402 1mm*500¦Ìm*400¦Ìm