Vishay CRCW0402115KFKEDC
Res Thick Film 0402 115K Ohm 1% 1/16W 100ppm/C Molded SMD Paper T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CRCW0402115KFKEDC.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 8 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-3.80%
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Resistance
115 kΩ
115 kΩ
115 kΩ
Case/Package
0402
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
63 mW
62.5 mW
62.5 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-06-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
MulticompMCRE000189
Res General Purpose Thick Film 0201 110k Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded Paper T/R
MulticompMCRE000190
Res General Purpose Thick Film 0201 120k Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded Paper T/R
Descriptions
Descriptions de Vishay CRCW0402115KFKEDC fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.063W, 115000ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
D10/CRCW0402-C 100 115K 1% ET7 e3
115K¦¸ ¡À1% 62.5mW ¡À100ppm/¡æ 0402 1mm*500¦Ìm*350¦Ìm