Vishay CPF121R000FKE36
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 21ohm, 250V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CPF121R000FKE36.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 6 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-2.17%
Pièces de rechange
Ce composant
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
14,475
Authorized Distributors
4
Resistance
21 Ω
21 Ω
Mount
Through Hole
Case/Package
Conformal
Axial
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
Composition
Metal Film
Metal Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2002-10-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 21ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 20ohm, 500V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 22.6ohm, 500V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 21ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityH4P22RFZA
Fixed Resistor, Thin Film, 1W, 22ohm, 500V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF14FTD20R0
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 20ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay CPF121R000FKE36 fournies par ses distributeurs.
Conformal through hole resistor 1% 100ppm/C 21Ohm 1W
CPF-1 21 1% T-1 E36 e3
21¦¸ ¡À1% 1W ¡À100ppm/¡æ 7.87mm
21 OHM 1% 100PPM 1W