Vishay BAS70-00-E3-18
Rectifier Diode Small Signal Schottky 70V 0.2A 5ns 3-Pin SOT-23 T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay BAS70-00-E3-18.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 8 ans
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-34.83%
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
SOT-23
SOT-23
Forward Voltage
410 mV
410 mV
410 mV
Reverse Voltage (DC)
Average Rectified Current
200 mA
200 mA
200 mA
Max Reverse Leakage Current
Reverse Recovery Time
5 ns
5 ns
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.70
Introduction Date2013-04-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
Diode Small Signal Schottky 40V 0.2A 3-Pin SOT-23 T/R
BAS40 Series 40 V 200 mA Surface Mount Single Schottky Diode Rectifier - SOT-23
DIODE, SCHOTTKY BARRIER, VR 30V, IF 200MA, PKG SOT-23,CONFIG DUAL, VF 1000MV, TRR 5NS
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 2 Element, 0.2A, 40V V(RRM), Silicon
Rectifier Diode Small Signal Schottky 30V 0.2A 5ns 3-Pin SOT-23 T/R
Descriptions
Descriptions de Vishay BAS70-00-E3-18 fournies par ses distributeurs.
BAS70 Series 70 V 200 mA Single Small Signal Schottky Diode - SOT-23-3
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 1 Element, 0.2A, 70V V(RRM), Silicon
Schottky Diode Sot23 |Vishay BAS70-00-E3-18
70V 600mA 5ns 100nA 200mA SOT-23-3 1.05mm