Vishay ALSR05R1500JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.15ohm, 0.866V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay ALSR05R1500JE12.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 3 ans
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Pièces détachées
Ohmite25JR15E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.15ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite45JR15E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.15ohm, 460V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite45JR15
Res Wirewound 0.15 Ohm 5% 5W ±90ppm/°C Conformal Silicone Ceramic AXL
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.15ohm, 0.866V, 5% +/-Tol, 600ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 0.15ohm, 1.0247V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.15ohm, 0.3873V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay ALSR05R1500JE12 fournies par ses distributeurs.
RES 150 MOHM 5W 5% AXIAL
ALSR05 .15 5% E12 e3
150m¦¸ ¡À5% 5W 22.23mm