Vishay AC07000001507JAC00
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 0.15ohm, 1.0247V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay AC07000001507JAC00.
IHS
Datasheet12 pagesIl y a 5 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+38.05%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginCzechia, India
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-01-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Pièces détachées
OhmiteTWW5JR15E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.15ohm, 350V, 5% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSMF2JBR150
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 0.15ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSMF12JTR150
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 0.5W, 0.15ohm, 250V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSF2JBR150
OhmiteTWW3JR15E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.15ohm, 250V, 5% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.15ohm, 0.866V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay AC07000001507JAC00 fournies par ses distributeurs.
Res Wirewound 0.15 Ohm 5% 7W -80ppm/C to -10ppm/C Cement AXL Ammo
Axial Axial AC 0.295Diax1.024L 7.50mmx26.00mm 7W 150mOhms -10/ -80ppm/C
150m¦¸ ¡À5% 7W -80ppm/¡æ~-10ppm/¡æ 26mm