Vishay ALSR05330R0JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 330ohm, 40.6202V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay ALSR05330R0JE12.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 3 ans
Tendance sur 3 mois:
-0.61%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
1,112
Authorized Distributors
5
Resistance
330 Ω
330 Ω
330 Ω
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Axial
Ceramic
Ceramic
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
5 W
5 W
5 W
Composition
Wirewound
Wirewound
Temperature Coefficient
30 ppm/°C
30 ppm/°C
30 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Ohmite25J330E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 330ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite25J330
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 330ohm, 330V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite23J330E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 330ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 330ohm, 31.4643V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 350ohm, 41.833V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 330ohm, 57.446V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay ALSR05330R0JE12 fournies par ses distributeurs.
Axial FIXED RESISTOR ALSR 0.312Diax0.875L 7.92mmx22.23mm 5W 330Ohm ±30ppm/C
Res Wirewound 330 Ohm 5% 5W ±30ppm/C Silicone AXL Bulk
330¦¸ ¡À5% 5W ¡À30ppm/¡æ 22.23mm