Vishay ALSR0520R00JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 20ohm, 10V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay ALSR0520R00JE12.
RS (Formerly Allied Electronics)
Factory Futures
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-8.41%
Stock
3,088
Resistance
20 Ω
20 Ω
20 Ω
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
5 W
5 W
5 W
Temperature Coefficient
30 ppm/°C
30 ppm/°C
30 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Ohmite25J20RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 20ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 20ohm, 7.746V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite25J20R
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 20ohm, 330V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 18ohm, 9.4868V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 22ohm, 10.4881V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite23J20RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 20ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay ALSR0520R00JE12 fournies par ses distributeurs.
Axial FIXED RESISTOR ALSR 0.312Diax0.875L 7.92mmx22.23mm 5W 20Ohm ±30ppm/C
Res Wirewound 20 Ohm 5% 5W ±30ppm/C Silicone AXL Bulk
20¦¸ ¡À5% 5W ¡À30ppm/¡æ 22.23mm