Vishay ALSR0517K50JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 17500ohm, 295.804V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay ALSR0517K50JE12.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 5 ans
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Ohmite25J17K5E
Res Wirewound 17.5K Ohm 5% 5W ±30ppm/°C Vitreous Enamel AXL
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 16000ohm, 282.8427V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
ALSR FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 18kOhm 5W
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 16000ohm, 400V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1-1623732-1
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 18000ohm, 354.9648V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount, 3228
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 18000ohm, 424.2641V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay ALSR0517K50JE12 fournies par ses distributeurs.
Axial FIXED RESISTOR ALSR 0.312Diax0.875L 7.92mmx22.23mm 5W 17.5kOhm ±30ppm/C
RES 17.5K OHM 5W 5% AXIAL
ALSR05 17.5K 5% E12 e3
17.5K¦¸ ¡À5% 5W ¡À30ppm/¡æ 22.23mm*7.92mm