Vishay ALSR0382R00JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 82ohm, 15.6844V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay ALSR0382R00JE12.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 3 ans
RS (Formerly Allied Electronics)
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Ohmite23J82R
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 82ohm, 135V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite23J75RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 75ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite23J75R
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 75ohm, 135V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 82ohm, 28.6356V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 82ohm, 28.636V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay ALSR0382R00JE12 fournies par ses distributeurs.
RES 82 OHM 3W 5% AXIAL
ALSR03 82 5% E12 e3