Vishay ALSR01500R0JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 500ohm, 22.3607V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay ALSR01500R0JE12.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 5 ans
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Ohmite20J500E
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 500ohm, 720V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite23J500E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 500ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite25J500E
20 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 500Ohm 5W
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 500ohm, 38.7298V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
ALSR FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 450Ohm 1W
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 470ohm, 37.55V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay ALSR01500R0JE12 fournies par ses distributeurs.
Axial FIXED RESISTOR ALSR 0.110Diax0.406L 2.79mmx10.31mm 1W 500Ohm ±30ppm/C
RES 500 OHM 1W 5% AXIAL
ALSR01 500 5% E12 e3
500¦¸ ¡À5% 1W ¡À30ppm/¡æ 10.31mm